Magic Fix od ArtDeco.

O ile muszę przyznać, że Arteco osiągnęło idealną czerwień przy zachowaniu cudownej jedwabistej konzystencji jeśli bierzemy pod uwagę szminki… mówię tu o Dita von Teese nr. 620, który nie dawno pojawił się na polskim rynku… jednak Magic Fix ich produkcji nie jest jeszcze ideałem.

Wypróbowałam go.

Fakt, sprawia, że szminka utrzymuje się dłużej. Zapobiega rozmazywaniu się jej i dzięki niemu zostawiamy mniej śladów na szkle etc. Mówię mniej, gdyż w brew temu co mówi ulotka, nie eliminuje on tego problemu całkowicie… ślady są , ale ich intensywność zmiejsza się o 80-90%.

Jest spełnieniem marzeń jeśli mówimy o utrwaleniu szminki… ale jeśli planujesz wybrać się na randkę to odradzam użycie tego specyfiku… no chyba, że Twój partner lubi się kleić do Twoich ust w sensie dosłownym. Tak, kleić. Fix sprawia, że usta stają się klejące, a przynajmniej w.g. mnie nie jest to cecha pożądana przy całowaniu. Większość facetów tego nie lubi, dodatkowo fix rujnuje smak i zapach pomadki (po prostu usuwa je).

Wybór należy do Ciebie. Polecam Magic Fix a długie dni w biurze, gdzie pamiętanie o odświeżeniu szminki nie należy do priorytetów… a odradzam jeśli masz w planach romantyczny wieczór.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s